Navigacija
Lineage kilmė
  » Lineage2 apžvalga
  » Lineage2 legenda
   Serverio kūrimas
   D.U.K

Katalogas
   Profesijos
  » Questai
   Gidai (Patarimai)
  » Kita (Biblioteka)

Serveriai
   Didž. Serveriai
  » Serverių istorijos
  » Serverių topai

Lineager.lt
   Jūsų reklama
   Reklamų mainai
   Kontaktai

Kita
   SSx craft skaičiuoklis
  » Puslapio taisyklės
   Clan Crests
   Žemėlapiai
  » Komiksai
  » Video
Reklama
Lineage 2 naujienos
Žaidimų naujienos
farming simulator 2019 mods
Farming Simulator 2019 Mods
CnC Mods
ETS2 Mods
Game Save
LS 19 Mods
Grand Theft Auto 6 Mod
ATS Mods free
PF 2018 mods
Farming Mods
Spintires Mods
FS 2017 Mods
Žaidimų naujienos
Paskutiniai straipsniai
Field of whispers ir...
Primeval isle, bei k...
Forge of the Gods, b...
Den of evil, bei jų ...
Mithril Mines, bei j...
Gracia epilogue soul...
Territorial wars gau...
Kaip gauti atributų ...
Clan crests, ally cr...
Ginklų ir armorų atr...

- Visi straipsniai
Failai
Nauji Failai
Web by N0Stress
Php-fusion V7 theme
Mixas(viskas viename)
Web page by Lupanu
Tatoos Interlude
Wargods Database Editor
L2J Buff Creator
GM Watcher
Database Cleaner
NPC Editor

Top 10 FailŲ
L2jFree - 2741 revision [2641]
NPC Editor [2496]
Php-fusion V7 theme [2495]
Lineage2 Web 100% flash [2484]
L2J Buff Creator [2475]
Mixas(viskas viename) [2303]
Interlude skills fix [2219]
Tatoos Interlude [2117]
No nobless quest [2108]
Wargods Database Editor [2058]
Greitas kristalų lygio kelimasVisų trijų spalvų sielos kristalų (Soul Crystals) galima gauti nemokamai (vienas kristalas “kainuoja” 50000 SP (Stat Points)) paklausus magų gildijos viršininko Giran'e, Oren'e arba Aden'e apie “Enhance your weapon” užduotį. Taip pat gausite monstrų sąrašą, kuriame galėsite keisti sielos kristalo lygį. Tuomet kristalo lygį pakelti turėsite pats. Kitas būdas gauti sielos kristalų – nusipirkti iš kitų žaidėjų.

Kalbėdami su NPC (Non-Player Character – žaidimo veikėjas ne žmogus, pvz., prekeivis, sargas ar gydytojas) apie užduotį galėsite gauti tik vieną kristalą. Norėdami įsigyti daugiau, turimus kristalus turėsite išmesti ant žemės, parduoti ar išmainyti su kitais žaidėjais, arba pasidėti į sandėlį (Warehouse), o tada vėl pasikalbėti su NPC. Kristalų kiekis, kurį galite nešiotis su savimi, yra neribotas.

Informaciją apie tai, kokios spalvos ir pakopos (Stage) jums reikia norimoms jūsų ginklo specialiosioms savybėms (Special Abilities), galite rasti kalvėje (Blacksmiths) arba perskaityti (jei šiuo metu ginklu nesinaudojate) žemiau esančiame pilname sąraše .Keliame kristalo lygį iki 10-os pakopos:Kristalo lygis keliamas kaunantis su bet kuriais mob'ais iš sąrašo. Kai jų turimų gyvybių yra 50% ar mažiau, tuomet panaudokite sielos kristalą (spragtelkite dešiniuoju pelės mygtuku inventoriuje arba perkelkite kristalą į “Quick Bar” ir naudokitės iš ten). Nesvarbu, kas sužeidė monstrą - kristalą naudokite tik tuomet, kai HP (Hit Points – gyvybės) yra mažiau nei 50% ir tada suduokite paskutinį smūgį. Jei monstro gyvybės dėl tam tikrų priežasčių viršija 50% (pvz., monstras “pasigydo”, regeneruoja ar pan.), turite jas vėl sumažinti ir panaudoti kristalą dar kartą. Jūsų valia spręsti, ar kristalų lygį kelsite lėtai, kovodami su silpnais priešais, ar eisite tiesiai prie reikalo ir imsitės stipresnių monstrų ir taip kristalų lygius kelsite greitai. Jei sielos kristalą prieš tą patį monstrą vienu metu panaudoja daugiau nei vienas žaidėjas, kristalo lygio pakėlimo galimybę gauna tas, kuris monstrą nužudo. Žemesnius sielos kristalų lygius (maždaug iki 7) nėra labai sunku pasiekti. 8 ir 9 lygiai taip pat įveikiami. Tačiau 10-ajame etape lygio kėlimas tampa tikru galvos skausmu – būkite nusiteikę sugadinti daugybę sielos kristalų, kol pasieksite tikslą. Iš esmės, tai loterija.Svarbu: keliant kristalo lygį inventoriuje turėkite tik jį vieną, kitaip lygio nepakelsite. Taigi, teks likusius kristalus numesti ant žemės kokioje saugesnėje vietoje, arba duoti juos pasaugoti draugui .Po monstro mirties galimi šie atvėjai:

- Nieko neatsitiko: kažką padarėte neteisingai: kristalą panaudojote per anksti, nenužudėte arba ne jūs nužudėte monstrą, nužudėte silpną monstrą (tamsiai mėlyną), nužudėte ne tą monstrą arba dar nevykdote “Enhance your weapon” užduoties.

- Sielos kristalo rezonansas: įsitikinkite, kad inventoriuje turite tik vieną kristalą.

- Sielos kristalas negalėjo absorbuoti (pasisavinti) sielos: viską padarėte teisingai, tik pritrūko sėkmės. Kristalas liks, teks bandyti dar kartą.

- Kristalui pavyko absorbuoti sielą: sveikiname! Jums pavyko – vienu punktu pakėlėte kristalo lygį. Jis bus pakeistas aukštesnio lygio kristalu (atkreipkite dėmesį į tai, jog kristalas išnyks iš “Quick Bar” panelės).

- Sielos kristalas subyrėjo: viską padarėte teisingai, tačiau jums nepasisekė – kristalas sunaikintas ir viskas perniek. Norėdami tęsti, gaukite naują kristalą.

- Kristalas nepriima sielos: monstro lygis per žemas. Ieškokite rimtesnio taikinio.Kristalų lygio kėlimas iki 11, 12 ir 13 pakopos:- Lygį pakelsite tik kovodami prieš keletą stipresnių bosų (Raid Bosses).

- Visa grupė kristalų lygius gali kelti vienu metu. Nereikia jo naudoti užpuolimo metu ir pan. Tik prieš tai įsitikinkite, kad jūsų inventoriuje yra tik po vieną 10, 11 ar 12-o lygio kristalą ir kad monstrą nudobė jūsų grupės narys. Taip galite lygius pakelti net 9 kristalams.

- Kristalai subyrėti negali.Reitingai
Balsuoti gali tik nariai.

Prašome prisijungti arba prisiregistruoti.

Nuostabu! Nuostabu! 80% [4 Balsų]
Labai gerai Labai gerai 20% [1 Balsas]
Gerai Gerai 0% [Nėra balsų]
Patenkinamai Patenkinamai 0% [Nėra balsų]
Blogai Blogai 0% [Nėra balsų]

Domenų registravimas

Prisijungti
Nario vardas

SlaptažodisDar ne narys?
Registruokis

Pamiršai slaptažodį?
Paprašyk naujo