Player vs. Player
Parašyta xoomer Kovo 05 2008 13:22:07

Gyvenimas Lineage II pasaulyje gali būti pavojingas ir suteikiantis daug patirties. Visi miestai yra tarsi prieglobstis, nes laukinėje aplinkoje gali nutikti bet kas ir bet kada. Taikus medžiojimas gali tapti karinga kova. Keliant lygį ir sutinkat įvairius banditus, vagis, žudikus, matant alijancų karus, klanų kovas jūs pats galite netikėtai būti įtrauktas į veiksmą. Viena paprasta diena gali tapti labai didele PvP patirtimi..

Vienintelė taisyklė laukymėja yra Karma. Jeigu du žaidėjai kaunasi jei abu bus pažymėti kaip agresyvūs ir taip pat mirties atveju gaus tik tokią baudą kokią būtų gavę mirdami nuo monstro rankos. Bet jeigu kas nors nužudo neagresyvų žaidėją, jis gauna Karmos ir pažymimas raudona spalva. Jeigu jis nužudo daugiau nei 5 nekaltus žmones, jau atsiranda tikimybė kad mirdamas jsi pames daiktus.

Nebijant karmos, būna kartų kai reikia kovoti dėl savo garbės, arba keršto. Nors ir gauni karmos, tu ją gali sunaikinti tiesiog lėtai mušdamas monstrus, arba turi mirti užmuštas kito žaidėjo.

Pirmoji PvP taisyklė yra judėjimas, naudojantis greičiu ir apylink. Kiekviena rasė turi savo judėjimo greitį, bet yra skillų kurie jį labai padidina. Lankų naudotojai ir magai turi didžiausią šansą kovoti per atsumą. Bet net paprastosios klasės (tokios kaip Dark Avenger, Abyss Walker) gali naudoti lanką kovos pradžioje, kad galėtų sustabdyti priešą nuo pabėgimo. Kai kurie skillai turiu galią pristabdyti kitą žaidėją, o yra net tokių, kurie visiškai sustabdo priešo judėjimą. Naudoti aplinką labai geras būdas, nes gali pvz. pasislėpti už akmens, medžio.

Antroji taisyklė niekada nepasiduoti, labiausiai ši taisyklė priskirtina vienas-prieš-vieną. Pasibaigti MP geriau nei mirti! Atakuojantys skillai ir kerai žaloja labiau nei įprastinės atakos. Skillai kurie daro daug žalos turi būti naudojami dažnai, taip sugniuždydami priešą bėgti. Reikia naudoti skillus kurie vagia HP iš priešininkų, taip juos susilpninant.

Lineage II yra labai daug self buffų, kurie naudojami tinkamai gali privesti prie pergalės. Juos gali naudoti bet kuriuo PvP meto tarpeliu. Jie tikrai labai padeda. Ypač tokie Skillai kaip lion heart kurie padidina gyvybių skaičių, arba šiaip buffai, kurie padidina tavo atakas, arba sustiprina ginybą. Abu šie buffų tipai duoda pranašumą, nes didelė galia yra svarbu, o ginyba gali būti dar svarbesnė pvp dali.

Jeigu visi šie patarimai nedavė absoliučiai jokios naudos, tada yra dar vienas dalykas - Klanai ir alijancai. Tai patys geriausi draugai ir pagalbininkai žaidžiant Lineage II. Jie tau turėtų padėti ir per PvP ypač jeigu kovoji su daug priešų. Bet visad reikia atsiminti, kad reikia naudotis tinkamais ginklais, šarvais, buffais, skillais ir naudoti aplinką kaip papildomą pranašumą, tai darydamas tu gali visas savo kovas vesti į pergalę. PvP yra greita kova, kuri kaip greitai prasideda, taip greit ir pasibaigia, bet tinkamai apsirūpinęs tu tapsi čempionu.