15.Elfų nesutarimai
Parašyta none Kovo 08 2008 00:18:20


Šiuo metu didelis pasikeitimas įvyko elfų miške. Praradę teisę valdyti kontinentą, elfai prarado ir savo pasitikėjimą. Jie visi pamiršo savo norą valdyti pasaulį ir ėmėsi taikaus gyvenimo miškuose.

Buvo viena grupelė vadinama rudaisiais elfais. Tai elfai nepatenkinti savo dabartine padėtimi. Jie troško tęsti karą prieš žmones, net jeigu ir reikėtu panaudoti uždraustąją juodąją magiją. Tačiau šiai idėjai nepritarė elfų senoliai.

Tuo metu, vienas žmonių magas priartėjo prie juodųjų elfų vado ir tarė: “rudųjų elfų karaliau tu trokšti galios. Bet silpnieji medžių elfai bijo tos galios, kurios tu esi vertas. Jie tik jaudinasi, kad neužpultum jų ir neatneštum dar negandų pradėdamas karą su žmonėmis. Tai tie silpnuoliai padarė elfų rasę tokią, kokia ji yra dabar.

Rudųjų elfų vadas greitai jam atsakė: “kas tu toks žmonių mage? Kas tau iš to jog mus apkvailinsi?“

“Mano vardas yra Desparion ir aš turiu galią kurios tu trokšti. Aš galiu tau ją suteikti, tačiau už tai tu turėsi padaryti tai ko aš noriu.“

“Tai to tu nori? Ir kas gi tai galėtu būti?“

“Tavo jaunystės, paslapties į amžina gyvenimą. “Maža šypsena pasirodė rudojo elfo veide. “Nors aš ir esu talentingas magas, mano gyvenimas yra tokia kaip paprasto žmogaus ir netrunka nė šimto metų. Taigi karaliau koks tavo sprendimas? Mes juk galime padėti vienas kitam gauti tai ko trokštam.

Išmokęs juodosios magijos paslapčių, Desparionas jų išmokė ir ruduosius elfus.

Už tamsiųjų menų mokymąsi, rudieji elfai buvo pripažinti Gran Kain pasekėjais ir ištremti ¡š miško. Tarp elfų prasidėjo karas. Abi pusės, tiek rudieji, tiek medžių efai pradėjo kovoti naudodami pražūtingą magiją. Tada miškų elfai prakeikė ruduosius elfus ir taip jie buvo praminti tamsiaisiais elfais...