Rasių legendos
Parašyta none Kovo 08 2008 20:05:03

Žmonės


Žmonės - tai stipri ir pasižyminti įvairove rasė. Iš visų sutvėrimų žmonės buvo silpniausi. Bet jie kuria savo pačių ateitį ir dabar jie yra įtakingiausia rasė. Jie turi didžiausią proporcingumą tarp tų, kurie turi didelį levelį. Taip pat žmonės subalansavo savo jėgas, kad galėtų būti įvairių profesijų atstovai.

Elfai


Elfai yra vandens deivės Eva garbintojai. Jie pasižymi liekna figūra ir didelėmis ausimis, visi juos charakterizuoja, kaip grynumo ir tyrumo įsikūnijimais. Milžinų Eroje jie buvo galingiausi iš visų. Bet, kai milžinai buvo nugalėti ir atejo Jėgos Era, su lyg kurios atėjimu Elfų galia stipriai smuko. Dabar jie tiesiog isikurę Elfų miške, Adenos žemyno centriniuose rajonuose.

Tamsieji elfai


Tamsieji Elfai yra Shilen pasiekėjai. Shilen yra mirties deivė, kuri buvo sutverta būti vandens deive, bet ji krito iš šlovės aukštumų. Tamsieji Elfai turėjo priklausyti Elfu padermei. Kai Elfai buvo nugalėti žmonių, keli elfai susiburė į sektą ir nusprendė mokintis juodosios magijos, kad įgytu pajėgumo, stiprių galių ir įveiktų žmones. Visa jų išvaizda liko gan panaši i Elfų, bet jie juos pranoksta ūgiu, turi tamsesnį veidą ir pilko atspalvio plaukus.

Orkai

Orkai - tai ugnies rasė, kuri šlovina Paagrio. Iš visų rasių jie pasižymi stipria fizine galia. Po milžinų sunaikinimo, jie turėjo puikią galimybę sumedžioti visus Elfus ir tapti galingiausiais visame kontinente. Bet jie buvo patys sumedžioti Elfų-Žmonių aljanso ir dabar gyvena arktinėse teritorijose, šiauresnėje Adenos dalyje.

Dwarfai


Dvarfai - žemės rasė. Jie mėgsta kurti daiktus, turi stiprią fizinę galią ir neįprastus gabumus. Po milžinų sunakinimo Dvarfai pasiskelbė, jog jie patys stipriausi, ir taip jie buvo atskirti bei užsitarnavo kitų rasių nemalonę. Jų visuomenės sandara buvo lyginama su didele korporacija, nors ir kotinente vyravo žmonių taisyklės. Dvarfų visuomenė pasidalijo į dvi gupes - Ieškotojus (spoilai), kurie ieškojo grynų medžiagų ir Meistrus(Warsmith), kurie iš tų medžiagų gamino įvairiausius dalykus.

Kamael


Kamaeliai tarnauja absoliučiam valdovui, pavadintam „Mama Nornil“. Pagal Mamą Nornil jie atidavė save Praeities deivei, kuri valdo istoriją, Dabarties deivei, kuri užrašinėja tai, kas vyksta šią akimirką, ir Ateities deivei, kuri pranašauja tai, kas bus.
Kamaeliai turi panašumų su tamsa, nes jie gali padidinti savo arba sumažinti priešo atsparumą juodajai magijai bei suteikti savo atakoms juodosios magijos galią. Kamaeliai gali valgyti priešų sielas ir jas paversti energija, kad padidintų savo sugebėjimus. Dauguma jų subegėjimų, tokių kaip spąstų spendimas, magija ir galimybių didinimas gali būti naudojami tik surinkus tam tikrą kiekį sielų.
Tipiškos Kamaelių klasės Kareivis ir Sargybinis yra paremtos lytimi, tačiau abi klasės įgauna sugebėjimų būdami Eiliniais.