Augintiniai
Parašyta none Kovo 08 2008 20:14:34

Augintiniai
Lineage II žaidime žaidejas gali turėti augintinį, jis gaunamas darant questą. Atvirksčiai nei sumonai augintiniam nera laiko limito. Augintiniai gali mirti nuo alkio arba kovoje. Augintiniai kaip ir tu gali laikyti daigtus savo inventoriuje. Įskaitan ir ginklus bei šarvus kuriuos jie dėvi.
Yra penki augintinių tipai: Wolf, Great Wolf, Hatchling, Strider ir Wyvern. Dar yra trys tipai gyvunelių jie vadinami “Baby Pets” Baby Buffalo, Baby Cougar ir Baby Kookaburra.


Sąlygos norint turėti augintinį:

Žaidėjo levelis turi buti nemažesnis nei reikalauja questas. Pet Manager Martin kuri randasi Gludin žaidėjus moko apie vilkus nuo 15 levelio, o “Pet Manager Cooper” kuri stovi Girane nuo 35 levelio žaidėjam pasakoja apie drakoniukus.
Pet Managers Dione, Girane ir Gludio miestuose leidžia pradėti “baby pets” questus.
Augintinio iškvietimas
Iškviečiant augintinį naudojamas daiktas gautas ivygdžius questą pvz. drakoniukui iškviesti – dudelė. Augintinis negali būti iškviestas kovos metu.

Augintinio priežiūra - maitinimas

Prie augintinio HP ir EXP juostų yra žalia juosta kuri rodo augintinio alkį. Jei ta juosta nukris žemiau 55%, augintinis pasidarys lėtas. Jei nukris žemiau 40% augintinis negales dingti, kitaip sakan tu jo negalesi pasidėti atgal į inventorių.

Vilkai

Vilkas tai gyvūnas kurį gali gauti mažo levelio žaidejai. Vilkai pasižymi greičiu. Kitaip nei drakoniukai vilkai neigauna įpatingų galių ar sugebėjimų.


Vilko gavimas

Norint gauti vilką reik vygdyti questą arba tiesiog nusipirkti vilka iš žmonių.
Norėdami daryti vilko questą pasikalbėkite su “Pet Manager Martin” ji randasi Gludine ten ir gausite tolimesnius nurodymus.
Kai gausi vilką po questo jis bus 15 levelio. Maisto jam nupirkti gali ten kur ir pradėjei questą.

Didieji vilkai

Didieji vilkai yra stipresnis paprasto vilko variantas skirtas kovojimui. Jie skirti didesnio lygio žaidėjams. Jie pasižymi labai dideliu greičiu, bei savo išskirtinėmis ypatingomis galiomis ir tikrai praverčia visiems žaidėjams.


Didžiojo Vilko gavimas
Norint gauti didijį vilką reikia jį transoformuoti iš paprasto vilko, norint transformuoti jūsų paprastas vilkas turi būti bent jau 55lvl, tai galite padaryti pas, bet kurio miesto pet manager
Pastaba evoliucijonuojant iš paprasto vilko į didijį vilką jis gali prarasti keletą levelių ar dalį experience .

Didžiojo vilko naudojimas
Didysis vilkas gali būti naudojamas kaip augintinis kuris padėtų kovoti bei kaip ir strideris - ant jo galima sėdėti ir joti, tačiau tam reikės 3 Didžiojo Vilko stadijos - Fenrir(70lvl) . Taip pat kaip ir kiti augintiniai jie gali dėvėti daiktus kaip weapon ir armor kurie yra specialiai skirti Didžiajam Vilkui juos galima pirkt pas pet managerius. Jie valgo specialiai jiem skirtą maistą(Great Wolf food) kurį taip pat galima pirkti pas, bet kurį pet manager.

Didžiojo Vilko ypatybės
Didieji vilkai turi netgi 3 stadijas: Great wolf;Great Snow Wolf; Fenrir. Paskutinė Fenrir stadija kuri pasižymi ypatingais skillais kurių neturi kitos dvi stadijos bei tuo, kad jį turint galima juo jodinėti . Visos stadijos pasižymi skill'ais kurie skirti kovoti su vienu ar daugiau priešų, kurie kaip ir stadijos atsiranda priklausomai nuo jo lygio.


Drakoniukas

“Hatchling” tai tik mažas drakoniukas kuris gali būti išauginamas iki Strider’io ant kurio galima sėdėti. Todėl drakoniuko questas daug sudėtingesnis nei vilko.
Drakoniukų yra 3 rūšys. Kiekviena rūšis turi atskirų sugebėjimų.


Drakoniuko gavimas

Norint gauti drakoniuką reikia daryti questa arba taippat kaip ir vilką galima nusipirkti iš žmonių.
Questas prasideda pas “Pet Manager Cooper” kuris stovi Girane. Kai baigiamas questas Žaidėjas gaus viena iš trijų rūšių drakoniuka. Drakoniuko pasirinkti negalėsi jis bus parenkamas atsitiktiniu būdų.
Po questo gausi drakoniukas bus 35 levelio. Maisto gali nusipirkti pas ten kur ir pradėjai questą.

Drakoniukų tipai

• Hatchling of Twilight: Neturi specialių sugebėjimų tačiau jis greičiau tampa straideriu kuris puikiai pritaikytas transportavimui.
• Hatchling of the Stars: Skirtas daugiau magams nes turi dvi magijas vieną smogiamają ir vieną skirta savo HP atstatymui.
• Hatchling of Wind: Labiau kovotojų tipo, turi “Wild Stun” skilą ir “Wild Defense” kuris padidina drakoniuko P. Def ir M. Def.

Straideris

Kai drakoniukas pasiekia 55 levelį jis gali virsti straideriu. Tam reikia ivygdyti questą. Pasikalbėk su “Wiseman Cronos” jis yra Hunters kaime.
Straideriui lieka taspats drakoniuko vardas pasikeitimo metu pasikeičia tik drakoniuko dydis, o visa kita lieka kaip ir buvo.


Straiderio funkcijos

Kovos metu straideris labia pravers savo savininkui. Straiderio iškvietimas niekuo nesiskiria nuo kitų augintinių.

Žaidėjas išsikvietes gali naudoti funkcija mount/dismount. Kuri randasi “Action” lange. Kai Žaidėjas joja ant straiderio kinta Žaidėjo statusų lentelė.
Kai Žaidėjas ant straiderio P. Atk. Ir Speed padidės. Nebent Žaidėjo levelis yra mažesnis nei straiderio, tada niekas nekinta.
Jei straiderio alkio juosta nukrenta žemiau 50% Straideris pasidarys lėtas.
Kylan straiderio leveliui kyla ir straiderio greitis. Bebejo jei levelis krinta kris ir greitis.
Jojant straideriu žaidėjas negali naudoti fizinių skilų ir jei žaidėjas dėvi šarvus tai neduoda jokio efekto straideriui. Bet žaidėjo pasyvųs skilai veikia, žaidėjas taipogi gali naudoti magiškus skilus.
Jei žaidėjas atidaro savo inventoriaus langa, straiderio inventoriaus langas užsidaris. Jei panaudojamas daiktas pvz. buteliukai, poveikis bus jaučiamas žaidėjui, o ne straideriui. Teleportuojantis žaidėjas perkialamas kartu su straideriu. Tačiau žaidėjas negali pirkti ir parduti iš privačių parduotuvių.
Jeigu serverio restatavimosi metu žaidėjas ant straiderio jis bus automatiškai gražintas į inventorių. Taspats galioja ir žaidėjui atsijungus ar del kitu priežasčių atsijungus iš žaidimo.
Visas EXP gautas jojant straideriu atitenka žaidejui. Straideris reikalauja mažiau maisto kai ant jo sėdima.

Jei Straideris mirsta, kaip ir kiti augintiniai jis turi buti pakeltas per 5 minutes kitaip jis ims ir pradings.

Wyvern

Pilies valdovas gali skraidyti su drakonu. Jį galima gauti tik virsutiniame pilies aukšte.
Kad galėtum skristi turi sėdėti ant stariderio kai sneki su “Wyvern Manager”.reikalingi B-grado kristalai.


Wyvernai kaip ir kiti gyvūnai reikalauja maisto. Jei nepamaitinsi jis tiesiog pradings. O žaidėjas bus gražintas į artimiausia kaimą.
Skrendant wyvernu, negalima pulti monstrų, Bet galima naudoti specialų wyvern'o skilą kitų žaidėjų puolimui. Negalima rinkti daiktu nuo žemės, žaidėjas negali naudoti savo skilų.
Parašius /dismount drakonas pradings. Jei komanda parasoma aukstai ore žaidėjas kris žemyn. Nukrites gali netekti daug HP.

“Baby Pets”

Šie augintiniai gaunami vykdant questą. Questą galima pradėti pas visus “pet manager”. Šiuos augintinius galima pirkti su “Pet Exchange Tickets” kuriuos gausi visuose klanų namuose.

Galimi augintinių tipai:
• Baby Buffalo
• Baby Cougar
• Baby Kookaburra

Šie givūnai valgo specialų maistą ir turi mažiau kovos igudžių nei kiti augintiniai.

"Patobulinti Baby Pets"(Improved Baby Pets)

Šie pūkuoti ir turintys didelį kailį padarėliai yra patobulintos pirmųjų baby pets versijos, atrodantys beveik taip pat ir turintys panašias funkcijas į savo pirmtakus. Norint jį gauti reikia su, bet kuriuo baby pet pasiekti 55lvl(lygį) ir nueiti pas pet manager, kur galėsite paprastą turimą baby pet paversti į patobulintą.

Pagrindinis skirtumas tarp patobulintų baby pets ir paprastų tas, kad jie savo šeimininkui gali suteikti buffus. Tai priedas prie jų healinimo magijų.

Kiekvienas patobulintas baby pet duoda skirtingus buffus šeimininkui. Improved Baby Buffalo duoda warrior tipo buffus. Improved Baby Kookaburra duoda Mystic tipo buffus. Ir Improved Baby Cougar duoda maišytų profesijų buffus. Kiekvienas buffas tęsiasi 2 minutes, ir patobulintas baby pet visada tęsia buffinimą, kol jis yra iškviestas.

Žemesniuose lygiuose patobulinti baby pets mokės tik 2 buffus savo šeimininkuiBet patobulintų baby pets lygiui kylant jis jų galės vis daugiau. Didžiausiuose lygiuose jie gali daryti netgi 8 buffus vienu metu.

Šie augintiniai valgo „Improved Baby Spice“ maistą ir gali būti aprengti itemais suteikiančiais geresnius attack ,defence statusus. Viena kartą transformavęsi jie nebegali būti atversti atgal.

Gyvūnų auginimas

Norint užauginti gyvūną, tu turėtum jį reguliariai maitinti. Augintinis dings jei jo nemaitinsi. Idėk maista į augintinio inventorių, dukartus paspausk ant maisto, kad pamaitintum.


Augintinio levelis kils kartu musant monstrous. Pakilus augintinio levelui jis sustiprėja ir gali būti gaunami nauji skilai. Augintinio skilus matysi jo kontrolės lange.

Augintinio kontrolė

Norint kontroliuoti augintinį paspausk du kartus ant jo ir atsivers kontrolės langas.