Kova/CP/PvP
Parašyta none Kovo 08 2008 21:51:32

Kovos taškai (CP) ir PvP/Kova

Kovos taškai (CP) siūlo naujas, dinamiškas PvP situacijas pridedant extra lygmens apsauga nuo kito žaidėjo atakų. Kovos taškai (CP) veikia kaip sušvelninimas kuris turi buti išeikvotas prieš žalai paveikiant žaidėjo gyvybes taškus (HP).

Jei žaidėjas būna sužeidžiamas kito žaidėjo (įskaitant žaidėjo tarnus (servitors) ir gyvūnus (pets)), kovos taškai (CP) eikvojami pirmiau be jokio poveikio gyvybes taškams (HP). Jeigu kovos tašku (CP) neužtenka padengti visa žala, pradedami naudoti gyvybes taškai (HP).

Kaip ir gyvybes taškai (HP),kovos taškai (CP) einant laikui atsistato. Kovos tašku (CP) suma ir jų atsistatymo greitis kinta nuo klases (class) ir lygio (level), ir veikia kaip sušvelninimas kuris turi buti išeikvotas prieš žalai paveikiant žaidėjo gyvybes taškus (hp).

 

Apie žaidėjas prieš žaidėja (PvP) kovas

Kito žaidėjo atakai pradėti reikia laikyti Ctrl ir atakuoti ar naudoti įgūdi (skill). Kai kurios zonos, kaip kaimai, yra "saugios zonos" ("safe zones") kur žaidėjas prieš žaidėja (PvP) kovos uždraustos.

Žaidėjas prieš žaidėja (PvP) kovu rėžimas paremtas spalvų-kodu sistema. Žaidėjo kuris atakuoja kita žaidėja, vardas pasidaro violetinis (agresyvus), ir tas pats atsitinka visiems kurie atakuoja agresyvu žaidėja. Žaidėjai nebūna baudžiami už agresyviu žaidėjų atakavimą ir nužudimą. Vis dėlto, kai atakuojami ir nužudomi veikėjai kurie yra neutralus (baltos spalvos vardas), žaidėjo Karmos taškai padidėja ir žaidėjas tampa chaotišku veikėju.

Chaotiskuju veikėju vardai pasidarys raudoni, ir visu kaimu sargybiniai atakuos chaotiskaji veikėja visad kada jie priartės prie jų. Chaotiškasis veikėjas negali naudotis parduotuvėmis, ir turi dideli procentą kad išmes daiktu kai numirs. Bet, chaotiškieji veikėjai kuriu neutraliu žaidėju nužudymų (PK) taškai bus 5 ar mažiau nemes daiktu kai mirs.

Apačioje esanti spalvų -kodu lentele rodo kaip veikia sistema.

Žaidėjas A Kova Žaidėjas B Rezultatas (Žaidėjui A) Gauna karmos
Baltas Trenkia Baltas Ružavas > Baltas Ne
Baltas Nužudo Baltas Raudonas Taip
Baltas Trenkia Ružavas Ružavas > Baltas Ne
Baltas Trenkia ir nužudo Raudonas Baltas Ne
Ružavas Nužudo Baltas Raudonas Taip
Ružavas Nužudo Ružavas Ružavas > Baltas Ne
Raudonas Nužudo Baltas Raudonas Taip
Raudonas Nužudo Ružavas Raudonas Ne

Kad nusiimti karma iki 0, žaidėjas turi medžioti monstrus (npc). Taip pat yra questas kuris gali numušti neutraliu nužudytų žaidėjų (PK) skaičių. Pakalbėkite su Black Judges kad pradėti Repent Your Sins questą.