Enchantinimas
Parašyta none Kovo 09 2008 00:09:52

Daiktų enchantinimas (liet. užkerėjimas) tai gana įdomi sistema leidžianti pastiprinti savo turimą daiktą. Enchantinti gali bet kas, tereikia turėti Enchant scroll'ą. Scroll'ai yra suskirstyti pagal paskirtį: Weapon bei Armor ir pagal klasę (grade): D, C, B, A ir S. None-grade daiktų enchantinti negalima. Norint enchantinti daiktą, reikia turėti atitinkamą scroll'ą. Tarkim norime enchantinti A grade lanką 'Soul Bow'. Tuomet mums reiks scroll'o 'Scroll: Enchant Weapon A grade'.

Scroll'ų galima gauti įvairiai: juos meta paprasti monstrai, raid bosai, juos galima gauti spoil skill'o pagalba, nusipirkti iš žaidėjų, pirkti pas Mechant of Mammon ir dar nemažai būdų.

Tarkime radome enchant scroll'ą berakinėjant skrynias:Paspaudus su pele ant scroll'o, rašoma visa reikalinga informacija. Enchantinant one-handed kardus, durklus, blunt tipo ginklus, ir ietis, ginklo P.Atk didės po 3 su lyg kiekvienu enchant pliusu. Jei enchantinama two-handed kardas, dual kardai arba kastetai (fists), P.Atk didės po 4. Lankų P.Atk didės po 6 su lyg kiekvienu pliusu. M.Atk bet kokio ginklo didės po 3. Nuo +4 gaunamas bonusas dvigubinsis. Saugus limitas ginklui yra +3. Nuo +4 ginklai ir šarvai turi galimybę susikristalizuoti. Tokiu būdu daiktas dings kartu su visais uždėtais enchantais ir pasivers į kristalus. Full-body tipo šarvams saugus limitas yra +4, tik nuo +5 yra galimybė sudeginti daiktą. Taigi, pasirenkame daiktą, šiuo atveju lanką Bow of Peril:Spaudžiame 'OK' ir iškart galime matyti rezultatus:Viršijant saugų limitą ir bandat siekti dvigubo bonuso gali ištikti nesėkmė:Įvairių bandymų metu nustatytas apytikslis enchant sėkmės procentas. Ginklams jis siekia beveik 68% šarvams - apie 60%. Privačiuose serveriuose žmonės dažnai tiki įvariais patarimais kurie neva padidina enchant pasisekimo tikimybę. Dauguma jų - tik pasakos. Beabejo, privačiuose serveriuose pasitaiko klaidų, tačiau jos nyksta greičiau nei spėjama jas išnaudoti.

Egzistuoja ir kitokie enchant scroll'ai - tai Blessed Enchant Scroll (palaiminti):

Jų galima išmušti iš raid bosų arba įsigyti už olimpijadoje surinktus taškus. Skiriasi jie nuo paprastų tuo, kad jie daikto nesukristalina, o tiesiog nuima visus enchant pliusus, tai yra ginklas vėl pasidaro +0:Tai labai aktualu turint A arba S grade ginklus, kurių gamyba tikrai yra keblus procesas. Taip pat, nėra patvirtinta, bet tikima, kad Blessed Enchant Scroll'ai turi kur kas didesnį pasisekimo šansą. Vienintelis trūkumas beabejo yra jų gauti - šansas, kad iškris šis scroll'as net iš raid boso yra ganėtinai žemas. Ir enchantindamas niekada negali žinoti, kada būtent sudegs ginklas ir kada dėti Blessed Enchant scroll'ą.

Info parengta by FR0ST