Augmentacija(Ginklo pagerinimas)
Parašyta none Kovo 09 2008 00:29:36

Ginklo augmentacija

Jūs galite augmentuoti(pagerinti) ginklus pas visus Blacksmithus kiekviename mieste, išskyrus pradiniuose miestuose bei Gludion Village.

Visi ginklai nuo C grade iki S grade gali būti augmentuoti. C Grade ir B Grade ginklams augmentuoti reikės Gemstone D, o A Grade ir S Grade ginklas reikes Gemstone C.

Kiekvienam daiktui augmentuoti reikia: Life Stone ir Gemstones. Life Stones galite gauti mušdami monstrus, "High grade - life stones" Aukšto lygio life stonus gauti turite didesnį šansą iš Raid Bossu nei iš paprastų monstrų. Life Stone parodo lygį, kokio žaidėjui reikia norint naudoti tam tikro lygio akmenį.

Augmentacijai pažymėkite ginklą(kurį norite patobulinti), Life Stone, ir gemstonus(Jums bus parašyta kiek jų reikės). Atsidariusiame Augmentation lange nukelkite visus šiuos daiktus į jiems skirtas vietas. Kai tai padarysite spauskite "Augment"

Blacksmithai taip pat gali ir nuimti augmentacija, kaina priklauso nuo atliekamų paslaugų kiekio.

Bonusai garantuoti

Bonuso gavimas augmentacijos procesu yra atsitiktinis, neaišku ką gausite, gerumas augmentacijos priklauso nuo Life Stone bei ginklo. Pasisekimo šansas 100 procentinis, jeigu dedate savo lygio Life Stone, jei ne, jis tiesiog dings.

Štai kokie galimi augmentacijos tipai

Kai ginklas bus augmentuotas, prie ginklo prisidės pavadinimas: Augmented*Ginklas

Detalės

Augmented Weapon

Augmentuotas ginklas negali būti iškeistas, išmestas, atiduotas, parduotas, perkeltas i kitą char'ą(Freight), ar padėtas į klano banką. Vienužodžiu augmentuotą ginklą galėsite pasidėti tik į privačią saugyklą. Jeigu nuimsite augmentacija, viskas grįš kaip buvę, su ginklu ir toliau galėsite daryti ką norite.

Ginklai kurie turi SA ar yra enchantini gali būti augmentuoti ir nepraras šių savybių. Taip pat įmanoma augmentuotam ginklui pridėti SA arba jį enchantinti.

Net jeigu jūs ir panaikinsite Augmentacija, SA ir enchantai liks ginkle.

Jeigu Life-Stone kurį naudosite augmentacijai didesnis nei Mid-Grade jūsų ginklas pradės švytėti, nesvarbu ar ji enchantintas ar ne.

Augmentuotas ginklas negali būti sujungtas su dualais.

Augmentuotas ginklas negali būti keičiamas su Blacksmith Mammon.