SubKlasių sistema
Parašyta none Kovo 09 2008 15:05:00

Apibendrinimas

Tavo veikėjo lygio (lvl) kėlimas tik pradžia. Už tavo pastangas busi apdovanojamas visiškai nauja klase (class)!

Būdamas 75 lygio (lvl), žaidėjas gali atlikti Mimir's Elixir questa ir siekti gauti iš meistru (master) prie savo pagrindines klases papildoma klase (class).

Vieninteles klases (class) kurios nemaišomos yra Elfu rases, Overlord ir Warsmith klases (class), Arba kitos panašios klases. Pažiūrėkite žemiau Galimose klasėse platesnei informacijai apie galimas klasių kombinacijas.

Kad pradėti kelio siekia subklasės (subclass), pakalbėkite su Magister Ladd Ivory Bokšte.

Kai jūsų subklasė (subclass) pasieks 75 lygi (lvl), jus busite pasiruošę pradėti siekti didiko (noblesse) statuso.

Detales

Kai pabaigiate Mimir's Elixir questa, jus galite eiti pas bet kurios profesijos (occupation) didįjį meistrą (grand master) ir pasirinkti subklasę (subclass). Jeigu jus pasirenkate subklase (subclass), lygis (lvl), Ir igudziai (skills) yra pakeičiami i to veikėjo 40 lygio įgūdžius (skill) kuri pasirinkote subklasėje (subclass).

Jus galite bet kada keitinėti tarp Subklases (subclass) ir pagrindines klases (main class) nuėja pas kaimu (village) npc.

Jei vienos subklasės (subclass) lygi (lvl) pakeliate iki 75, galite pasirinkti dar 2 Subklases (subclasses). Nėra jokio laiko ar kartu limito kiek galite keitinėtis tarp klasių (classes).

Kai keičiate klases (classes), buffu būsena ir simboliai nekeičiami. Jūsų veikėjo nuosavybe, žaidėjas prieš žaidėja/neutraliu žaidėju nužudymu (PvP/PK) skaičius, informacija susijusi su klanais ir pilių puolimais (castle sieges), rekomendacijų skaičius, draugu sąrašas, vakarėlių (party) informacija, su Septiniais ženklais (Seven Sings) susijusi informacija, ir questų informacija yra nekeičiami. Saugyklos (Warehouse) ir inventoriaus vieta taip pat dalinamasi.

 

Subklasiu (subclass) Apribojimai:

Jei tavo pagrindines klases rase yra Elfas ar Dark Elfas, tai elfai negali pasirinkti dark elfu, o dark elfai, elfu kaip subklasė (subclass), ir negalite pasirinkti Overlord ir Warsmith klases(class) kaip subklasė (subclass).

Jus negalite pasirinkti panašios klases kaip subklasė (subclass). Profesijos skaitomos panašiomis yra:
* Treasure Hunter, Plainswalker ir Abyss Walker

* Hawkeye, Silver Ranger ir Phantom Ranger

* Paladin, Dark Avenger, Temple Knight ir Shillien Knight

* Warlocks, Elemental Summoner ir Phantom Summoner

* Elder ir Shillien Elder

* Swordsinger ir Bladedancer

* Sorcerer, Spellsinger ir Spellhowler


Didikai (Noblesse) ir Herojai (Heroes)

Subklasės (Subclasses) yra sujungtos su Didiko (Noblesse) ir Herojaus (Hero) sistemomis. Didiko (noblesse) kelia galite pradėti tiktais kada turite 1 ar daugiau subklasiu (subclasses) kuriu yra 75 lygis (lvl).