Požeminis koliziejus
Parašyta none Rugsėjo 22 2008 11:59:41


Požeminis koliziejus tai vieta kur jūs galėsite mėgautis nauju PvP kovos stilium "deathmatch". Į požeminį koliziejų jūs galite nukeliauti nemokamai iš Iliuzijų salos (Fantasy Isle) teleporterio arba iš didžiųjų miestų teleproterių.

Registracija į žaidynes

Jūs galite užsiregistruoti į dalyvavimą žaidynėse bet kuriuo metu ir kiek norite kartų. Nėra nei žaidimo kartų nei laiko apribojimų.

Poto kai jūs sudarysite party kuris turi turėti mažiausiai septynis narius, party lyderis gali registruotis į žaidynes pakalbėjęs su Admission Manager NPC.

Apie žaidynes

Žaidimas yra death-match stiliumi ir laiminti komanda tęs kovas su kita varžovų komanda.

Prieš tai kai party lyderis užregistruos komandą jis ir jo party nariai turi nuspręsti kur kiekvienas pradės žaist (nusistatys savo pozicijas arenoje). Eiliškumas party lentelėje sudelios jus į skirtingas vietas kai žaidimas prasidės.

Kai tik žaidimas prasidės, prikėlimo bokštas atsiras netoli koliziejaus. Kai žaidėjas bus nužudytas, jis vėl grįš į žaidynes netoli prikėlimo bokšto.

Jei prikėlimo bokštas bus sunaikintas jūs nebegalėsite automatiškai prisikelti koliziejaus viduje, visdelto, jūs galite prikelti naudojat prikėlimo lapus arba skillus koliziejaus viduj.

Laimėjimo/Pralaimėjimo sąlygos

Pergalė žaidime nustatoma pagal nužudytų žaidėjų skaičių.

Jei priešininkų komanda turės tiek pat nužudymų kiek ir jūsų komanda, tuomet laimės ta komanda kuri turės mažiau mirčių.

Jeigu abi komandos turės vienodai ir nužudymų, ir mirčių, tuomet laimės komanda ta kuri į žaidynes užsiregistravo pirmesnė.

Jūs taip pat galite laimėti jeigu sunaikinsite prikėlimo bokšta ir taip pat išmušite visus priešininkų komandos žaidėjus.

Koliziejų tipai

Yra penkių tipų koliziejai. Į kurį koliziejų pakliūsite priklausys nuo jūsų lygio.
* Lygiai 40-49
* Lygiai 50-59
* Lygiai 60-69
* Lygiai 70-79
* Jokio lygio limito.