Navigacija
Lineage kilmė
  » Lineage2 apžvalga
  » Lineage2 legenda
   Serverio kūrimas
   D.U.K

Katalogas
   Profesijos
  » Questai
   Gidai (Patarimai)
  » Kita (Biblioteka)

Serveriai
   Didž. Serveriai
  » Serverių istorijos
  » Serverių topai

Lineager.lt
   Jūsų reklama
   Reklamų mainai
   Kontaktai

Kita
   SSx craft skaičiuoklis
  » Puslapio taisyklės
   Clan Crests
   Žemėlapiai
  » Komiksai
  » Video
Reklama
Lineage 2 naujienos
Žaidimų naujienos
farming simulator 2019 mods
Farming Simulator 2019 Mods
CnC Mods
ETS2 Mods
Game Save
LS 19 Mods
Grand Theft Auto 6 Mod
ATS Mods free
PF 2018 mods
Farming Mods
Spintires Mods
FS 2017 Mods
Žaidimų naujienos
Paskutiniai straipsniai
Field of whispers ir...
Primeval isle, bei k...
Forge of the Gods, b...
Den of evil, bei jų ...
Mithril Mines, bei j...
Gracia epilogue soul...
Territorial wars gau...
Kaip gauti atributų ...
Clan crests, ally cr...
Ginklų ir armorų atr...

- Visi straipsniai
Failai
Nauji Failai
Web by N0Stress
Php-fusion V7 theme
Mixas(viskas viename)
Web page by Lupanu
Tatoos Interlude
Wargods Database Editor
L2J Buff Creator
GM Watcher
Database Cleaner
NPC Editor

Top 10 FailŲ
L2jFree - 2741 revision [2686]
NPC Editor [2544]
Php-fusion V7 theme [2537]
Lineage2 Web 100% flash [2530]
L2J Buff Creator [2519]
Mixas(viskas viename) [2347]
Interlude skills fix [2260]
Tatoos Interlude [2159]
No nobless quest [2152]
Wargods Database Editor [2100]
Player vs. PlayerGyvenimas Lineage II pasaulyje gali būti pavojingas ir suteikiantis daug patirties. Visi miestai yra tarsi prieglobstis, nes laukinėje aplinkoje gali nutikti bet kas ir bet kada. Taikus medžiojimas gali tapti karinga kova. Keliant lygį ir sutinkat įvairius banditus, vagis, žudikus, matant alijancų karus, klanų kovas jūs pats galite netikėtai būti įtrauktas į veiksmą. Viena paprasta diena gali tapti labai didele PvP patirtimi..

Vienintelė taisyklė laukymėja yra Karma. Jeigu du žaidėjai kaunasi jei abu bus pažymėti kaip agresyvūs ir taip pat mirties atveju gaus tik tokią baudą kokią būtų gavę mirdami nuo monstro rankos. Bet jeigu kas nors nužudo neagresyvų žaidėją, jis gauna Karmos ir pažymimas raudona spalva. Jeigu jis nužudo daugiau nei 5 nekaltus žmones, jau atsiranda tikimybė kad mirdamas jsi pames daiktus.

Nebijant karmos, būna kartų kai reikia kovoti dėl savo garbės, arba keršto. Nors ir gauni karmos, tu ją gali sunaikinti tiesiog lėtai mušdamas monstrus, arba turi mirti užmuštas kito žaidėjo.

Pirmoji PvP taisyklė yra judėjimas, naudojantis greičiu ir apylink. Kiekviena rasė turi savo judėjimo greitį, bet yra skillų kurie jį labai padidina. Lankų naudotojai ir magai turi didžiausią šansą kovoti per atsumą. Bet net paprastosios klasės (tokios kaip Dark Avenger, Abyss Walker) gali naudoti lanką kovos pradžioje, kad galėtų sustabdyti priešą nuo pabėgimo. Kai kurie skillai turiu galią pristabdyti kitą žaidėją, o yra net tokių, kurie visiškai sustabdo priešo judėjimą. Naudoti aplinką labai geras būdas, nes gali pvz. pasislėpti už akmens, medžio.

Antroji taisyklė niekada nepasiduoti, labiausiai ši taisyklė priskirtina vienas-prieš-vieną. Pasibaigti MP geriau nei mirti! Atakuojantys skillai ir kerai žaloja labiau nei įprastinės atakos. Skillai kurie daro daug žalos turi būti naudojami dažnai, taip sugniuždydami priešą bėgti. Reikia naudoti skillus kurie vagia HP iš priešininkų, taip juos susilpninant.

Lineage II yra labai daug self buffų, kurie naudojami tinkamai gali privesti prie pergalės. Juos gali naudoti bet kuriuo PvP meto tarpeliu. Jie tikrai labai padeda. Ypač tokie Skillai kaip lion heart kurie padidina gyvybių skaičių, arba šiaip buffai, kurie padidina tavo atakas, arba sustiprina ginybą. Abu šie buffų tipai duoda pranašumą, nes didelė galia yra svarbu, o ginyba gali būti dar svarbesnė pvp dali.

Jeigu visi šie patarimai nedavė absoliučiai jokios naudos, tada yra dar vienas dalykas - Klanai ir alijancai. Tai patys geriausi draugai ir pagalbininkai žaidžiant Lineage II. Jie tau turėtų padėti ir per PvP ypač jeigu kovoji su daug priešų. Bet visad reikia atsiminti, kad reikia naudotis tinkamais ginklais, šarvais, buffais, skillais ir naudoti aplinką kaip papildomą pranašumą, tai darydamas tu gali visas savo kovas vesti į pergalę. PvP yra greita kova, kuri kaip greitai prasideda, taip greit ir pasibaigia, bet tinkamai apsirūpinęs tu tapsi čempionu.Reitingai
Balsuoti gali tik nariai.

Prašome prisijungti arba prisiregistruoti.

Nuostabu! Nuostabu! 67% [4 Balsų]
Labai gerai Labai gerai 17% [1 Balsas]
Gerai Gerai 0% [Nėra balsų]
Patenkinamai Patenkinamai 17% [1 Balsas]
Blogai Blogai 0% [Nėra balsų]

Domenų registravimas

Prisijungti
Nario vardas

SlaptažodisDar ne narys?
Registruokis

Pamiršai slaptažodį?
Paprašyk naujo