Navigacija
Lineage kilmė
  » Lineage2 apžvalga
  » Lineage2 legenda
   Serverio kūrimas
   D.U.K

Katalogas
   Profesijos
  » Questai
   Gidai (Patarimai)
  » Kita (Biblioteka)

Serveriai
   Didž. Serveriai
  » Serverių istorijos
  » Serverių topai

Lineager.lt
   Jūsų reklama
   Reklamų mainai
   Kontaktai

Kita
   SSx craft skaičiuoklis
  » Puslapio taisyklės
   Clan Crests
   Žemėlapiai
  » Komiksai
  » Video
Reklama
Lineage 2 naujienos
Žaidimų naujienos
farming simulator 2019 mods
Farming Simulator 2019 Mods
CnC Mods
ETS2 Mods
Game Save
LS 19 Mods
Grand Theft Auto 6 Mod
ATS Mods free
PF 2018 mods
Farming Mods
Spintires Mods
FS 2017 Mods
Žaidimų naujienos
Paskutiniai straipsniai
Field of whispers ir...
Primeval isle, bei k...
Forge of the Gods, b...
Den of evil, bei jų ...
Mithril Mines, bei j...
Gracia epilogue soul...
Territorial wars gau...
Kaip gauti atributų ...
Clan crests, ally cr...
Ginklų ir armorų atr...

- Visi straipsniai
Failai
Nauji Failai
Web by N0Stress
Php-fusion V7 theme
Mixas(viskas viename)
Web page by Lupanu
Tatoos Interlude
Wargods Database Editor
L2J Buff Creator
GM Watcher
Database Cleaner
NPC Editor

Top 10 FailŲ
L2jFree - 2741 revision [2686]
NPC Editor [2544]
Php-fusion V7 theme [2537]
Lineage2 Web 100% flash [2530]
L2J Buff Creator [2519]
Mixas(viskas viename) [2347]
Interlude skills fix [2260]
Tatoos Interlude [2159]
No nobless quest [2152]
Wargods Database Editor [2100]
Užimamos ClanHallsKai kurios Klano salės yra įgijamos kovų arba specialių žaidimų būdu. Šios klano salės netgi lenkia įprastas mokamas. Dėl kelių priežasčių: už jas nereikia mokėti, jos yra už miestų, kas yra patogiau valantis karmą, be to jų išvaizda daug patrauklesnė už monolitinius pastatus didesniuose LineageII miestuose.


Pasipriešinimo tvirtovė (Fortress of Resistance)


Kaip ją užimti:
Kas dvi savaites šioje tvirtovėje apsilanko Kruvinasis lordas Nurka (Bloody Lord Nurka). Jį nužudžius įgyjama teisė valdyti šią klano salę. Laimi daugiausiai Nurkai žalos padaręs klanas. Jei Nurka nenugalimas valandos bėgyje tvirtovė neatitenka niekam. Nurka's apsilankymo laiką galima pasitikrinti pas šauklį (Messanger) esantį šalia tvirtovės.


Plėšikų citadėlė (Bandit Stronghold)

Kaip ją užimti:
Norint dalyvauti šios Klano salės puolime, jūsų klanas turi būti bent jau 4 lygio. Taipogi jums reikia arba sumokėti kyšį šaukliui (Messanger) arba įvykdyti jo paskirtą nuotykį (iš šalia besiveisiančių baziliskų surinkti 30 jų odų). Dalyvaujantys Klanai pradedami registruoti į mūšį, likus vienai valandai iki jo pradžios. Teisė dalyvauti mūšyje suteikiama tik pirmiems penkiems užsiregistravusiems klanams.

Klano vadovui užregistravus klaną, jis turi išsirinkti savojo NPC (Non Player Character) tipą. Tai yra jis gali būti gydytojas, bersekeris ir panašiai. Taipogi užsiregistruoti turi ir norintys mūšyje dalyvauti Klano nariai (daugiausia 18 žmonių iš vieno Klano).

Mūšio dėl plėšikų citadėlės laiką galima pasitikrinti pas NPC esančio šalia išorinių vartų (Messanger).

Pirmajame mūšyje reikia pašalinti Oel Mahumus su priešininkų Klanų emblemomis, tačiau negalima leist mirt savajam NPC. Įėję į vidinį kiemą, Klanai turi susiburti prie savo stovyklų (jas galima atpažinti iš veliavos spalvos, kurią pasirenka Klanų vadai registruodamiesi). Prasidėjus mūšiui atsiranda Klanų Oel Mahumai, juos galima atpažinti pagal Klanų emblemas. Atsiradę jie bėga į vidury kovoti tarpusavy. Saugokite savąjį, žudykite priešininkų.

Laimi Klanas, kurio Oel Mahumas vienintelis lieka gyvas. Žuvus Oel Mahumui, jį saugojęs Klanas pašalinamas iš vidinio citadėlės kiemo. Mūšis baigiasi likus tik vienam Oel Mahumui.

Tačiau jei praeina 20 minučių ir lieka gyvas daugiau nei vienas Oel Mahumas, tuomet pašalinami visi dalyvavusieji, o buvęs citadėlės savininkas įskaitomas nugalėtoju be finalinio mūšio. Prasidėjus pirmajam mūšiui neregistruoti žaidėjai išspiriami iš vidinio citadėlės kiemo.
Citadėlės savininkai, vykstant pirmajam mūšiui turi laukti taikos (peace) zonoje.

Pirmojo mūšio nugalėtojai susitinka su buvusiais citadėlės savininkai galutiniame mūšye. Taisyklės tokios pačios kaip ir pirmojo mūšio. Užmušti priešininko Oel Mahumą, neprarandant savojo. Tiesa šį kartą nėra laiko limito. Jei citadėlės prieš tai nevaldė joks Klanas, juo tampa pirmojo mūšio nugalėtojas.


Nusiaubtoji pilis (Devastated Castle)

Kaip ją užimti:
Nusiaubtąją pilį galima užimti apgulties prieš NPC būdu. Apgulties laiką galima pasitikslinti pas netoli išorinių vartų esantį šauklį (Messanger). Nusiaubtąją pilį visuomet gina NPC, tai yra Klanas praranda ją kaip savo klano salę kiekvieno apgulties metu. Klano salė atitenka NPC nugalėjusiam Klanui.

Norėdamas ne tik pakovoti su NPC bet ir laimėti teisę valdyti nusiaubtąją pilį, Klanas turi užsiregistruoti į apgultį. Klaną registruoja Klano vadovas. Klanas turi būti bent jau ketvirto lygio. Klano salę turintys klanai registruotis negali. Pilį valdantis Klanas į būsimą apgulti registruojamas automatiškai. Registracijos vyksta tokiu pačiu būtu kaip registruojamasi į paprastos pilies puolimą. Klanai, dalyvaujantis Nusiaubtosios pilies puolime, negali tuo pačiu metu pulti kitų Klano salių.

Prasidėjus apgulčiai, vietovė pilies viduje bei aplink ją tampa kovos (combat) lauku ir jame esantys žaidėjai yra teleportuojami į Aden miestą. Regisruotų Klanų vadovai gali statyti savo Klano vėliavas. Galioja tokios pačios taisyklės kaip ir vykstant paprastai apgulčiai, tiesa pilį visuomet gina TIK NPC. Tačiau netgi jeigu registruoto Klano vėliava yra sugriauta galima prikelti tiek registruotą, tiek neregistruotą puolėją esantį kovos lauke. Tiesa to negalima daryti pačiame pilies pastato viduje, nusprendę grįžti į artimiausią miestą jie bus nukelti į Aden.

Apgultis vyksta vieną valandą. NPC pralaimi tik tuo atveju jei yra nužudomas jų vadovas Gustav'as. Teisę valdyti pilį gauna daugiausiai Gustav'ui žalos padaręs Klanas. Tiesa, Gustav'as turi du nemirtingus sargybinius, bandyti juos žudyt net neverta. Jei Gusta'as nužudomas iki apgulties pabaigos dar likus laiko, apgultis baigiasi anksčiau nustatyto laiko. Jeigu Gustav'as lieka gyvas, pilis ir toliau lieka NPC valdžioje. Pilį gyna negyveliai (undead).

 

Reitingai
Balsuoti gali tik nariai.

Prašome prisijungti arba prisiregistruoti.

Nuostabu! Nuostabu! 100% [2 Balsų]
Labai gerai Labai gerai 0% [Nėra balsų]
Gerai Gerai 0% [Nėra balsų]
Patenkinamai Patenkinamai 0% [Nėra balsų]
Blogai Blogai 0% [Nėra balsų]

Domenų registravimas

Prisijungti
Nario vardas

SlaptažodisDar ne narys?
Registruokis

Pamiršai slaptažodį?
Paprašyk naujo