Navigacija
Lineage kilmė
  » Lineage2 apžvalga
  » Lineage2 legenda
   Serverio kūrimas
   D.U.K

Katalogas
   Profesijos
  » Questai
   Gidai (Patarimai)
  » Kita (Biblioteka)

Serveriai
   Didž. Serveriai
  » Serverių istorijos
  » Serverių topai

Lineager.lt
   Jūsų reklama
   Reklamų mainai
   Kontaktai

Kita
   SSx craft skaičiuoklis
  » Puslapio taisyklės
   Clan Crests
   Žemėlapiai
  » Komiksai
  » Video
Reklama
Lineage 2 naujienos
Žaidimų naujienos
farming simulator 2019 mods
Farming Simulator 2019 Mods
CnC Mods
ETS2 Mods
Game Save
LS 19 Mods
Grand Theft Auto 6 Mod
ATS Mods free
PF 2018 mods
Farming Mods
Spintires Mods
FS 2017 Mods
Žaidimų naujienos
Paskutiniai straipsniai
Field of whispers ir...
Primeval isle, bei k...
Forge of the Gods, b...
Den of evil, bei jų ...
Mithril Mines, bei j...
Gracia epilogue soul...
Territorial wars gau...
Kaip gauti atributų ...
Clan crests, ally cr...
Ginklų ir armorų atr...

- Visi straipsniai
Failai
Nauji Failai
Web by N0Stress
Php-fusion V7 theme
Mixas(viskas viename)
Web page by Lupanu
Tatoos Interlude
Wargods Database Editor
L2J Buff Creator
GM Watcher
Database Cleaner
NPC Editor

Top 10 FailŲ
L2jFree - 2741 revision [2587]
NPC Editor [2439]
Php-fusion V7 theme [2438]
Lineage2 Web 100% flash [2423]
L2J Buff Creator [2417]
Mixas(viskas viename) [2247]
Interlude skills fix [2165]
No nobless quest [2054]
Tatoos Interlude [2051]
Wargods Database Editor [2002]
Phantom RangerTrial of the Seeker. 35lvl
 1. Giran Town - Master Dufner, kurį galima rasti žmonių(karių) gildijoje šalia rytinio įėjimo. Poto kai Jūs sutiksite atlikti užduotį gausite Dufner's Item.
 2. Dion Town - Master Terry, rasite jį Human Fighter's Guild. Kai atiduosite jam laišką, tai gausite užduotį ir Terry's Order1.
 3. Execution Ground – Neer Ghoul Berserker. Jį galima rasti šiaurinėje Execution Ground dalyje. Iš šio padaro Jums reikia gauti Mysterious Runestone. Kai tik tai padarysite eikite pas Master Terry.
 4. Kai nueisite pas jį, gausite užduotį:
  Sąrašas ką Jums reikia gauti:
  --Turek Orc Warlord (Orc Barracs). Iš jo reikia gauti Turek Runestone.
  --Ant Captain (Wasteland). Išmušinėjam - Ant Runestone.
  --Ol Mahum Captain (Partisan hideway). Išmušinėjam Ol Mahum Runestone.
  --
  Turak Bugbear Warrior (į šiaurę nuo Giran Town). Išmušinėjam Turak Bugbear Runestone.
  Kai surinksite visą kolekciją, tai keliaukit pas Master Terry į Dion Town.
 5. Kai tik ten nuvyksite, tai pasidomėkite ką Jums reikia daryti toliau. Jis Jums duos kelis daiktus ir lieps nunešti Viktor į Hunter's Town). Gausite "Terry's Chest".
 6. Hunter's Town - Trader Victor. Kai Victor paklaus tikrojo Terry vardo, tai pasirinkite Alterbar Karrios. Viktorui pasakykite, kad duosite jam naudos ir jis Jums duos Viktor's Request. Ten bus prašoma surinkti 10 Medusas Scales. Medusa galima rasto į šiaurės-rytus nuo Giran Town. Šiek tiek į rytus nuo Turak Bugbear Warrior. Kada užmušite Medusa, tai gausite Medusa's Scale. Kai tik surinksite 10 vienetų, tai grįžkite pas Victor‘ą.
 7. Victor‘as labai apsidžiaugs, tačiau pas ji yra bėda. Jis Jums lieps eiti pas Magister Marina į Ivory Tower. Gausite Analysis Request.
 8. Magistrę galima rasti antrame Ivory Tower aukšte. Iš jos gausite Marinas Letter.
 9. Eikite į Dwarf Town ir ieškokite kalvio Brunon. Jis Jums duos Experiment Tool. Su juo reikia keliauti atgal pas Magister Marina į Ivory Tower.
 10. Marina lieps Jum keliauti į Dion Town pas Master Terry. Gausite Analysis Result.
 11. Master Terry duos Jums naują monstrų sąrašą - List of Host. Žinoma juos reikia užmušti. Šį sąrašą gausite tik jei būsite 36 lygio.
 12. Sąrašas:
  *
  Marsh Stakato Drone. Gausite Abyss Runestone1.
  *
  Ant Warrior Captain. Gausite Abyss Runestone3.
  *
  Breka Orc Overlord. Gausite Abyss Runestone2.
  *
  Leto Lizardman Warrior. Gausite Abyss Runestone4.
  Grįžtame pas Terry, kai surinksite 4 kristalus. Dabar Terry duos Terry's Report.
 13. Grįžtame į Giran‘ą pas Master Dufner. Gausite Mark of the Seeker.
Testymony of Fate. 37lvl
 1. Kvestas prasideda Giran Castle Town. Iš pradžiu Jums reikia rasti Tamsos Elfų gildiją (Dark Elf guild), kuri randasi vakarinėje miesto dalyje. Ten Jums reikia rasti Magister Kaira ir pakalbėt su ja. Ji Jums duos Kaira‘s Letter1.
 2. Ji Jums lieps rasti Brother Metheus, kuris yra tame pačiame mieste, bet ritynėje miesto dalyje. Iš jo Jūs gausite Metheus‘s Funeral Jar.
 3. Po pokalbio su juo, Jums reikia eiti į Execution Ground ir ten rasti jo sesers palaikus. Ieškoma daiktą Jūs rasite užmuše Hangman tree. Kai tik gausite palaikus (Kasandra‘s Remains), tai nuneškite juos Brother Metheus.
 4. Gavęs palaikus, Brother Metheus paprašys atnešti nuodus (Belladonna). Jums teks keliauti į Dion Castle Town ir surasti Master Ixia, kuri yra Dion Castle Town Dark Elf guild (šalia pietinio įėjimo).
 5. Master Ixia duos Jums užduotį(gausite Ixia‘s List). Reikės surinkti šiuos ingridientus:10 Medusa‘s Ichor ; 10 Marsh Spider Fluids ; 10 Dead Seeker Dung ; 10 Tyrant‘s Blood ; 10 Nightshade Root
 6. Ji Jum pasakys, kad Dead Seeker randasi Execution Ground, Tyrant‘as Wasteland‘e, o Nightshade Root Jūs gausite iš Marsh Stakato, kuris randasi Cruma Swamp.
 7. Wastland‘e rasite Tyrant Kingpin ir Tyrant, iš kurių gausite 10 Tyrant‘s Blood. Būkite atsargus, aplink daug piktų ir pavojingų sutvėrimų ;)
 8. Eikite į Cruma swamp. Aplink Cruma Tower rasite Marsh Stakato, Marsh Stakato Drone, Marsh Stakato Worker ir Marsh Stakato Soldier. Iš jų Jūs gausite Nightshade Root.
 9. Toje pačioje vietoje rasite Marsh Spider. Iš jo gausite 10 Marsh Spider Fluids.
 10. Toliau keliaujam į Execution Ground, kad rasti Dead Seeker, iš kurio gausime Dead Seeker Dung.
 11. Jeigu išerisime iš Giran Castle Town per rytinš išėjimą, tai šiek tiek paėjeę keliu rasime Amber Basilik, Turak Bugbear Warrior, Harpy ir Medusa, iš kurių gausime Medusa‘s Ichor.
 12. Su visu šiuo gėriu eikite pas Master Ixia, kuri pagamins Belladonna. Poto eikite pas Brother Metheus į Giran Castle Town.
 13. Brother Metheus Jums duos kvesto daiktą Alder‘s Skull1, kuri reikia nunešti pas Magister Kaira, kuri yra Dark Elf guild. Iš jos gausite Alder‘s Skull2. Jinai Jus pasiųs ieškoti Magister Roa. Jį rasite Human Wizard guild‘e. Pokalbyje su ja pasirinkite: Even with you hands put on, the moon will shine“. Gausite Alder‘s Receipt.
 14. Toliau teks keliauti į Gludin Village ir surasti Warehouse Keeper Norman, kuris jums duos knygą(Revelations Manuscript). Ją reikia nunešti Magister Kaira‘i. Iš jos gausite Kair‘s Recommendation. (pastaba: iki šio momento Jūsu lygis turi būti nemažesnis kaip 38).
 15. Poto Jums reikia eiti į Dark Elven Village ir rasti High Tetrarch Thifiell. Iš jo Jūs gausite Letter of Thifiel ir Palus Charm. Sumokėję 4300 adenų gatekeeper‘iui papulsite į Dark Elven Village. High Tetrarch Thifiel yra iš kairės gatekeeper‘iui.
 16. High Tetrarch Thifiel pasiųs Jus pas burtininkę Arkenia (Altar of Rites). Galite sumokėti 1100 adenų gatekeeper‘iui, kad teleportuotis į Southern area of Dark Elf forest. Arkenia duos užduotį (Arkenias‘s Note) rasti Red Fairi Dust ir Ti Mi Riran‘s Sap (Blight Treant Sap). Kad gauti Red Fairy Dust, Jums reikia pakalbėti su Bloody Pixy, kuri duos jum užduotį Pixy Garnet.
 17. Pakalbam su Blight Treant (kažkas panašaus į medį). Gausime Blight Treant Seed, kur reikia užmušti Black Willow Lurker.
 18. Medžiojame Grandis, kol surinksime 10 Grandis‘s Skull.
 19. Medžiojame Karul Bugbear, kol surinksime 10 Karul Bugbear Skull.
 20. Medžiojame Breka Orc Overlord, kol surinksime 10 Breka Overlord Skull.
 21. Medžiojame Leto Lizardman Overlord, kol surinksime 10 Leto Overlord Skull. Breka Orc Overlord galima rasti išėjus per šiaurinį Giran Castle Town, ir bėgti keliu, kuris veda į Dragon Valley.
 22. Medžiojame Black Willow Lurker, kol gausime Black Willow Leaf. Black Willow Lurker galima rasti tarp School of arts ir kalnų/kroklių srities.
 23. Keliaujame pas Bloody Pixy. Gauname Red Fairy Dust.
 24. Einam pas Blight Treant, kad gautume Blight Treant Sap.
 25. Surinkę visus ingridientus einame pas Arkenia. Atidavę juos mes gausime Arkenias‘s Letter.
 26. Dabar su ramia sąžine keliajam pas High Tetrarch Thifiel ir gauane iš jo Mark of Fate.
Test of Sagittarius. 39lvl

Kvestas skirtas, kad gautume 'Mark of Sagittarius'. Bernard Jums pasakoja apie lankininkų testą. Šis testas skirtas tik geriausiems lankininkams, kurie buvo patvirtinti geriausio lankininko Sagittarius Hamil.  Paimkite Bernard's Recommendation ir nuneškite pas Hamil į Floran Village.

 1. Kvestas prasideda Hunter's Village po pokalbio su Hunters Union President Benard. Jis Jums paaiškins, kad užduotis skirta tik labai patyrusiems lankininkams ir paprašys nunešti Bernard's Introduction pas Sagittarius Hamil  į  Floran Village.
 2. Pakalbėkite su Sir Aaron Tanford. Jis Jums lieps keliauti į Ant Nest ir medžioti įvairias skruzdeles(Ant). Jums reikia surinkti 10 Hunter's Rune. Baigus darbą einam pas Sagittarius Hamil.
 3. Sagittarius Hamil lieps keliauti į  Giran pas Prefect’у Vokian. Jis dėl išdavystės Jums lieps mušti  Breka Orc Overlord ir Breka Orc Shaman. Mušdami gausite Hunter's Rune. Tokių reikia 10 vienetų. Poto gausite Talisman of Snake. Grįžkite pas Prefect Vokian.
 4. Prefect Vokian lieps pakalbėti su Sagittarius Hamil.
 5. Trečiame Ivory Tower aukšte raskite Magister Gauen. Jai reikės kelių ingridientų, kuriuos kaip jau supratote teks atnešti Jums ;)
  Manashen's Horn krenta iš
   Manashen Gargoyle(gali tekt šiek tiek pavargti, kad gautumėte reikalingą daiktą).
  Marsh Stakato Drone gausite Stakato Chitin; bei iš Marsh Spider gausite St Bowstring.
  Road Scavenger's Death Pass‘e gausite Mithril Clip.
 6. Kai viską surinksite grįžkite pas Magister Gauen. Gausite Crescent Moon Bow.
 7. Grįžtam pas Hamil. Jis pasakys, kad reikia medžioti bet kuriuos iš Leto Lizardman (Leto Lizardman Archer, Leto Lizardman Warrior ir t.t.), kad pasirodytu Demon Kadesh. Atsiras jis Oren’o rajone.
  pastaba: Nusipirkite – Wooden Arrow ir Soulshot: No Grade. Poto kai gausite 100 Blood of Lizardman turi pasirodyti Demon Kadesh. Bet kada jis pasirodys iš tikrųju niekas nežino, todėl rinkite toliau Blood of Lizardman. Gali tekt surinkti  100 ~ 150 Blood of Lizardman.
 8. DĖMESIO, mušti Demon Kadesh reikia su Crescent Moon Bow. Užmuše jį gausite Talisman of Kadesh.
 9. Grįžkite pas Hamil. Iš jo gausite Mark of Sagittarius.Reitingai
Balsuoti gali tik nariai.

Prašome prisijungti arba prisiregistruoti.

Nuostabu! Nuostabu! 0% [Nėra balsų]
Labai gerai Labai gerai 0% [Nėra balsų]
Gerai Gerai 50% [1 Balsas]
Patenkinamai Patenkinamai 50% [1 Balsas]
Blogai Blogai 0% [Nėra balsų]
Prisijungti
Nario vardas

SlaptažodisDar ne narys?
Registruokis

Pamiršai slaptažodį?
Paprašyk naujo