Navigacija
Lineage kilmė
  » Lineage2 apžvalga
  » Lineage2 legenda
   Serverio kūrimas
   D.U.K

Katalogas
   Profesijos
  » Questai
   Gidai (Patarimai)
  » Kita (Biblioteka)

Serveriai
   Didž. Serveriai
  » Serverių istorijos
  » Serverių topai

Lineager.lt
   Jūsų reklama
   Reklamų mainai
   Kontaktai

Kita
   SSx craft skaičiuoklis
  » Puslapio taisyklės
   Clan Crests
   Žemėlapiai
  » Komiksai
  » Video
Reklama
Lineage 2 naujienos
Žaidimų naujienos
farming simulator 2019 mods
Farming Simulator 2019 Mods
CnC Mods
ETS2 Mods
Game Save
LS 19 Mods
Grand Theft Auto 6 Mod
ATS Mods free
PF 2018 mods
Farming Mods
Spintires Mods
FS 2017 Mods
Žaidimų naujienos
Paskutiniai straipsniai
Field of whispers ir...
Primeval isle, bei k...
Forge of the Gods, b...
Den of evil, bei jų ...
Mithril Mines, bei j...
Gracia epilogue soul...
Territorial wars gau...
Kaip gauti atributų ...
Clan crests, ally cr...
Ginklų ir armorų atr...

- Visi straipsniai
Failai
Nauji Failai
Web by N0Stress
Php-fusion V7 theme
Mixas(viskas viename)
Web page by Lupanu
Tatoos Interlude
Wargods Database Editor
L2J Buff Creator
GM Watcher
Database Cleaner
NPC Editor

Top 10 FailŲ
L2jFree - 2741 revision [2587]
NPC Editor [2439]
Php-fusion V7 theme [2438]
Lineage2 Web 100% flash [2423]
L2J Buff Creator [2417]
Mixas(viskas viename) [2247]
Interlude skills fix [2165]
No nobless quest [2054]
Tatoos Interlude [2051]
Wargods Database Editor [2002]
WarcryerTrial of the Pilgrim. 35lvl
 1. Kvestas prasideda Orc Barracks po pokalbio su Hermit Santiago. Jis lieps apsilankti pas Seer Tanapi, iš kurio Jums reikia sužinoti apie Paagrio; Gauri Twinklerock papasakos Jums apie Maphr; Iš Priest Prim sužinosite apie Einhasad; pas Andellia sužinosite apie Eva ir Shillen. Gausite Voucher of Trial.
 2. Išpradžių eikite į Gludin Town ir teleportuokites į Orc Village. Šalia Gatekeeper stovės Seer Tanapi. Jis Jums lieps eiti į Cave of Trials pas Ancestor Martankus.
 3. Ancestor Martankus: Gaukite Essense of Flame. Daiktas kuris Jums reikalingas yra pas Lava Salamander Forgotten Temple.
 4. Forgotten Temple yra pietuose nuo Wasteland. Įėjus bėgite į dešinę ir į apačią. Prabėgus 4-5 sales pasukite į kairę. Užmuškite Lava Salamanders. Gausite Essense of Flame.
 5. Kai turėsit Essense of Flame, tai grįžkite pas Ancestor Martankus. Po pokalbio eikite pas Seer Tanapi į Orc Village. Gausite Spirit of Flame.
 6. Tanapi lieps eiti į Dwarven Village, kad ten pakalbėtumėte su Gauri Twinklerock, Priest Of the Earth Gerald, Wanderer Dorff. Gerald pietinėje miesto dalyje. Pakalbėkite su ja, o Gauri ir Dorff (duos Grey Badge) – šiaurinėje miesto dalyje. Keliaujam į Giran Castle Town.
 7. Kai tik nusigausite ten, tai raskite Priest Prim.
 8. Keliaujam į Talking Island ir pakalbam su Priest Petron. Gausite Picture of Nahir. Žinoma čia dykai niekas nieko nedalina, todėl jis paprašys atsikratyti blogos dvasios Nahir’а, kuris randasi Elven Ruins. Quest Item dažniausiai nepavyksta gauti iš pirmo karto, tenka Nahir užmušti net 20 ar daugiau kartų.
 9. Poto kai nusibelsite į Elven Ruins, tai panaudokite teleport‘ą, kad pateikti į vidų. Viduje pažiurėkite į žemėlapį ir ten rasite kambarį pažymėtu kaip Nahir. Kai tik rasite kambarį, tai pamatysite mums reikalingą veikėją. Po jo mirties gausite Hair of Nahir. Su juo turite grįžti į miestą.
 10. Grobį atiduokite Petron. Jis Jums lieps rasti Andellia Elven Village. Gausite Statue of Einhasad.
 11. Andellia randasi šalia Gatekeeper. Ji Jums lieps keliauti į Swamp Area link krioklių. Ten Jums reikia rasti ir nukenksminti Black Willow.
 12. Poto kai bus nukenksmintas tas veikėjas, tai negįžkite į Elven Village. Paeikite šiek tiek į pietus ir rasite Uruha. Ji Jums duos knygą. Dabar galima grįžti į Elven Village, tačiau reikia eiti pėščiom, nes panaudojus Scroll of Escape atsirasite Dark Elf Village.
 13. Pakalbėkite su Andellia. Kalbėdami pasirinkite: Burn the Book of Darkness.
 14. Ieškom Wiseman Casian
 15. Grįžtam pas Hermit Santiago į Orc Barracks. Gausite Mark of Pilgrim.
Mark of Glory. 37lvl
 1. Pakalbėkite su Prefect Vokian Giran Castle Town.
 2. Prefect Vokian Jums duos Vokian's Order, kuriame bus tolimesni nurodymai ką reikia užmušti:
  •10 Manashen Shard,
  gausite mušdami Manashen Gargoyle.
  •10 Tyrant Talon,
  gausite mušdami Tyrant ir Tyrant Kingpin.
  •10 Guardian Basilisk Fang,
  gasutite mušdami Guardian Basilisk.
 3. Kai viską surinksite eikite pas Prefect Vokian. Gausite Necklace of Authority, Vokian's Order 2 ir lieps eiti į Dion Castle Town.
 4. Randame Gandi Chief Chianta. Gausite Chiantas Order1.
 5. Pakalbam su Seer Manakia Giran Castle Town. Jį galima rasti šalia Prefect Vokian. Iš Manakia gausite Manakia's Letter ir Manakia's Letter2.
 6. Pakalbėkite su Breka Chief Voltar (gausite Glove of Voltar). Atsiras Vultus Sonof Voltar ir Pashika Sonof Voltar. Užmuškite juos, gausite Vultus' Head ir Pashika's Head. Poto pakalbėkite dar kartą suVoltar. Gausite Scepter of Breka.
 7. Randam ir pakalbam su Enku Chief Kepra. Gausite Glove of Kepra, bei atsiras Enku Orc Shaman ir Enku Orc Champion su Enku Orc Overlord. Užverčiam iš pradžių apsauginius, o poto ir valdžią ;) Gausite Enku Overlord Head. Dar kartą pakalbam su Kepra. Gausite Scepter of Enku.
 8. Bėgam link įėjimo į wasteland ir panaudojam Scroll of Escape. Asirasime  Gludin Village. Pakalbam su Prefect Kasman, gauname: Kasman's Letter1, Kasman's Letter2 ir Kasman's Letter3.
 9. Pakalbėktie su  Leunt Chief Harak, gausite Scepter of Tunath.
 10. Dabar grįžtam į Gludin Village ir einam į šiaurę link Orc Barracks ir ieškom Turek Chief Burai. Prieš pakalbėdami su juo išvalykite visą teritoriją nuo Turek orc. Gausite  Glove of Burai. Atsiras 2 Makum Bugbear Thug. Užmušam juos. Pakalbam dar kartą ir gaunam Scepter of Turek.
 11. Dabar eikite į rytus nuo Gludio Castle Town. Kelias ilgas. Ieškom Vuku Chief Driko. Pakalbėkite su juo. Gausite  Driko's Contract. Jis Jūsų paprašys 30 Stakato Drone Husk1. Juos gausite mušdami Marsh Stakato Drone.
 12. Kai surinksite reikiama kiekį, tai grįžkite pas Driko. Gausite Scepter of Vuku.
 13. Keliaujam į Dion Castle Town ir pakalbam su Gandi Chief Chianta. Gausite Chianta's Order3. Dabar reikės surinkti  20 Timak Orc Skull ir 20 Tamlin Orc Skull.
 14. Bėgam į Hunter's Village. Medžiojam Tamlin Orc ir Tamlin Orc Archer tol, kol gausime 20 Tamlin Orc Skull.
 15. Dabar keliaujam į pietus nuo Oren prie Apostate katakombu į Timak Outpost, randam ir lupam Timak Orc.
 16. Viską gavus keliaujam į Dion Castle Town pas Gandi Chief Chianta. Šis veikėjas lieps eiti pas Seer Tanapi į Orc Village.
 17. Iš Tannapi gausite Tanapi's Order1. Sekančios aukos bus Ragna Orc Seer ir Ragna Orc Overlord iki tol, kol pasirodis Revenant of Tantos Chief. Turite gauti Scepter of Tantos.
 18. Gavus reikalingą daiktą grįžtam pas Seer Tanapi. Gausime Ritual Box.
 19. Keliaujam pas Flame Lord Kakai. Iš jo gausime Mark of Glory.
Test of the War Spirit. 39lvl

Kvestas skirtas, kad gautumėte, 'Mark of the War Spirit'. Seer Somak sako, kad testas būtinas, kad galėtumėte tapti  Warcryer’iuPačio aukščiausio lygio šamanu, kuris valdo karo dvasią. Kad pereiti šį testą  Jūs turite atskleisti šių karių paslaptis: Braki the Clever, Kiruna the Brave, Tonar the Super; ir Hermort the Indomitable.

 1. Keliaujam į Dion Castle Town pas Seer Somak.
 2. Aplankykite Orim’ą. Gausite užduotį surinkti po 10 ingridientų: Porta's Eye - iš Porta, Excuro's Scale iš Excuro, ir Mordeos Talon iš Mordeo. Visus šiuos veikėjus rasite pirmame Cruma Tower aukšte.
 3. Kai surinksite grįžkite pas Orim. Gausite Braki's Remains1.
 4. Dabar keliaujam į Gludio pas Seer Racoy. Gaunam Racoy's Totem. Jis Jums lieps aplankyti Priestess Vivyan. Gausite Vivyan's Letter. O dabar Jums lieps eiti į Wasteland pakalbėti su Trader Sarien.
 5. Trader Sarien duos Jums Insect Diagram Book ir užduotį surinkti 5 pieces of Kiruna: Kiruna's Skull, Kiruna's Rib Bone, Kiruna's Spine, Kiruna's Arm Bone ir Kiruna's Thigh Bone. Kad juos gauti eikite į Ant Nest ir muškite Noble Ant ir Noble Ant Leader. Viską surinkus grįžkite pas Seer Racoy į Gludio. Gausite Kiruna's Remains1.
 6. Seer Racoy lieps eiti pas Seer Pekiron (Oren). Iš jo gausite Pekiron's Totem ir lieps eiti pjaut Leto Lizardman Shaman. Iš jų turite gauti 5 piece of Tonar: Tonar's Skull, Tonar's Rib Bone, Tonar's Spine, Tonar's Arm Bone ir Tonar's Thigh Bone. Grįžkite pas Seer Pekiron. Kai surinksite viską. Gausite Tonar's Remains1.
 7. Keliaujam į Giran pas Seer Manakia. Gausite Manakia's Totem ir lieps keliauti medžioti Medusa ir Stenoa Gorgon Queen. Jums reikia surinkti 5 pieces of Hermodt: Hermodt's Skull, Hermodt's Rib Bone, Hermodt's Spine, Hermodt's Arm Bone ir Hermodt's Thigh Bone.
 8. Grįžtame pas Seer Manakia. Gausite Hermodt's Remains1.
 9. Su visais 4 remains grįžtam pas Seer Somak. Gausite Vendetta Totem. Teks eiti medžioti Tamlin Orc ir Tamlin Orc Archer kol gausime 13 Tamlin Orc Head.
 10. Nukapojus visas galvas grįžtame pas Seer Somak. Gausime Braki's Remains2, Tonar's Remains2, Hermodt's Remains2, Kiruna's Remains2 ir Warspirit Totem..
 11. Keliaujam pas Ancestor Martankus, iš kurio gausime Mark of War Spirit.Reitingai
Balsuoti gali tik nariai.

Prašome prisijungti arba prisiregistruoti.

Nuostabu! Nuostabu! 50% [3 Balsų]
Labai gerai Labai gerai 33% [2 Balsų]
Gerai Gerai 17% [1 Balsas]
Patenkinamai Patenkinamai 0% [Nėra balsų]
Blogai Blogai 0% [Nėra balsų]
Prisijungti
Nario vardas

SlaptažodisDar ne narys?
Registruokis

Pamiršai slaptažodį?
Paprašyk naujo